Allianz pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti s pojišťovnou Allianz

0

Allianz je v současné době součástí Allianz Group, který svou působnost v aktuálně rozšířil na 70 zemí na světě. V ČR působí společnost od roku 1993 a řadí se dnes k těm největším pojišťovnám, které v tuzemsku máme.

Co nabízí pojištění občanů a firem

Proto nabízí v podstatě komplexní spektrum pojišťovacích produktů. U soukromých osob si tak lze uzavřít pojištění majetku, vozidel, dále pojištění odpovědnosti, životní a cestovní pojištění a penzijní spoření. Od roku 2013 má Allianz svou vlastní penzijní společnost, která vznikla transformací původního penzijního fondu. Dále nabízí investiční fondy, podílové fondy a fondy označované jako Allianz F1.

Specializovanou nabídku tvoří pojištění pro firmy. To zahrnuje obdobně pojištění vozidel, majetku, možnost sjednat si cestovní pojištění, dále životní a penzijní pojištění. Navíc těmto subjektům nabízí i pojištění letecké flotily.

V kategorii individuálních rizik a průmyslu je pak možno si nechat pojistit přepravu zásilek, dále zahrnout technická rizika, nechat si sjednat pojištění v zemědělství nebo v rámci mezinárodního obchodu. Allianz stejně tak umí pojistit i nekonání akce. To v zásadě znamená to, že jste-li pořadateli třeba kulturní akce, která se nemůže uskutečnit, přičemž důvodem může být třeba nepřízeň počasí, proti nákladům, které vám mohou neočekávaně vzniknout, vás chrání pojistka.

Širší pohled na činnost Allianz

Vybrané typy pojištění lze v současné sjednávat taktéž zjednodušeně přes internet. Vše můžete mít snadno pod kontrolou i ve svém mobilním telefonu díky aplikaci. Spojit se se zástupci společnosti můžete taktéž po telefonu anebo svou záležitost osobně vyřídit na jedné z poboček.

Rovněž Allianz se čelem staví k otázkám společenské odpovědnosti. Se svým nadačním fondem podporuje celou řadu projektů, je třeba generálním partnerem divadla Minor nebo zastřešuje dopravní výuku pro děti s cílem naučit nejmenší chovat se na silnici zodpovědně.

Allianz pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Allianz pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

3.6/5 - (8 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here