Na trh přichází nová pojišťovna Youplus

0

Pojišťovna Youplus aktuálně patří mezi to nejnovější, co můžeme spatřit na poli poskytovatelů pojišťovacích služeb, svou činnost započala totiž vskutku nedávno, konkrétně v polovině května 2019. Jedná se o plně digitalizovanou životní pojišťovnu, která si bude chtít získat přízeň svých klientů především absencí mnohými nenáviděného papírování, vše zde totiž půjde sjednat zcela bez něj.

Tato pojišťovací společnost je součástí holdingu InsurEvolution, do nějž spadá mimo jiné i Hannover Re – čtvrtá největší zajišťovna na světě, tudíž tuto novou pojišťovnu lze bez váhání označit za důvěryhodnou. 

Jaké produkty si je možné u Youplus sjednat? 

Nabídka Youplus je pestrá a krom klasického životního pojištění rovněž obsahuje i investiční životní pojištění, jež je zaměřeno primárně na přímé podílové fondy a přímé investice. Životní pojištění je pak připraveno klienta finančně kompenzovat například v případě jeho smrti, invalidity, závažného onemocnění, hospitalizace či pracovní neschopnosti. Krom toho si je možno u Youplus v současné době sjednat dalších 41 připojištění. 

Pokud byste si však náhodou ze standardní nabídky nebyli schopni vybrat pojištění, které by splňovalo vaše specifická kritéria, tak nemusíte zoufat, neboť Youplus nabízí i možnost vytvoření pojišťovacího balíčku na míru. 

Z nabízených komplexních balíčků životního pojištění je pak více než patrné, že jsou koncipovány a cíleny převážně na mladé a aktivní klienty, a na rodiny s dětmi. 

Má osobní zkušenost aneb Jaké je to být jedním z prvních

Vzhledem ke skutečnosti, že jsem nedávno vypověděl životní pojištění u své hlavní pojišťovny, tak jsem hledal náhradu, a nakonec jsem se rozhodl vkročit do neznáma a stát se jedním z prvních klientů Youplus. Zpětně to hodnotím jako dobré rozhodnutí, neboť proces jeho sjednání byl vskutku rychlý a administrativně nenáročný.

No, a jeho podmínky jsou taktéž více než příznivé, dokonce oproti předešlému životnímu pojištění platím méně, a to za téměř identické služby. 

Napište nám vaše zkušenosti s pojišťovnou Youplus.

3.5/5 - (6 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here