Mutumutu pojišťovna

0

Mutumutu představuje nový typ životního pojištění. Jaký je přesně princip pojištění a jaké má výhody?

Co je Mutumutu

Mutumutu je tzv. zdravé pojištění. Znamená to, že pokud se o sebe staráte, můžete na životní pojistce ušetřit. Pokud běháte, jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, ušetříte až 20 %. Jestliže navíc nekouříte a chodíte k lékaři, cena pojistky se vám sníží o 10 %.

Svoje pokroky a péči o zdraví si snadno pohlídáte díky mobilní aplikaci. V té si budete jednoduše sledovat svoje aktivity. Zdravý životní styl vám tak v konečném důsledku může přinést celkovou úsporu až 30 % z ceny pojistky.

Jaká bude cena pojištění a za co vlastně platíte? To se u Mutumutu dozvíte zcela přesně. Druhým zásadním cílem nové služby je nabídnout transparentní pojistné podmínky. Ty by měly být srozumitelné i pro laika.

Proto se celá smlouva s podmínkami svým rozsahem vešly pouze na osm stran textu. Na rozdíl od mnoha jiných pojistných produktů si Mutumutu zakládá na absolutní přístupnosti pro své uživatele. V rámci pojistky se tak v případě potřeby jednoduše dočkáte plnění namísto řady nesmyslných výluk.

Co obsahuje pojistka Mutumutu

Pojistka Mutumutu tak zahrnuje pojištění pracovní neschopnosti, dále pojistku pro případ invalidity a pojištění bude také vyplácet určenou částku v případě úmrtí. Výluky jsou z plnění stanoveny zřetelně, celkem je jich pouze osm.

Patří sem škody způsobené vlivem války, terorismu, vzpoury. Dále nebude zprostředkovatel plnit u sebevražd, v důsledku chorob či úrazů diagnostikovaných již před sjednáním pojistky. Rovněž si sami znemožníte plnění, pokud budete řídit bez příslušného oprávnění nebo budete-li pod vlivem omamných látek. Zajít si budete muset nechat i chuť na adrenalinové sporty. Posledními dvěma výlukami jsou škody v důsledku jaderné havárie nebo radioaktivní kontaminace a pracovní neschopnost související s těhotenstvím, porodem či potratem.

Mutumutu pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Mutumutu pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

5/5 - (3 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here