Axa pojišťovna

0
97

Axa je je mezinárodní bankovní a pojišťovací skupina, která pochází z Francie. Ústředí má instituce v Paříži, jednotlivé subjekty však v rámci svých domovských zemí mohou fungovat soběstačně. Axa se v ČR o klienty stará od roku 1995.

Druhy pojištění u pojišťovny Axa

Proto patří k těm největším pojišťovnám v tuzemsku a odpovídá tomu rovněž její portfolio. V něm najdete v podstatě veškeré běžné pojišťovací produkty. Ty lze rozdělit do několika specifických kategorií.

V první řadě nabízí poskytovatel klasické pojištění životní, včetně možnosti pojištění investičního. Sjednat si můžete i rizikové životní pojištění s doplňkovými zdravotními a domácími asistenčními službami. V jeho rámci se dá pojistit až 8 osob najednou. Další alternativu v tomto segmentu reprezentuje pojištění úrazové.

Pojištění vozu obnáší jednak klasické povinné ručení, které vyžaduje zákon, a dále pojištění havarijní. Rozdíl v jejich uplatnění je v tom, komu je způsobena škoda. V prvním případě je to cizí vozidlo, ve druhém pak vaše vlastní.

Pojistit si můžete i svůj domov, a to se třemi různými variantami tohoto produktu. Ty se liší pojistnými limity a krytím, případně i možností si sjednat také pojištění odpovědnosti. To lze stejně tak i sjednat samostatně.

Spoření a investování

S Axou se klienti mohou zajistit i na důchod. Pomůže jim v tom doplňkové penzijní spoření nebo penzijní připojištění, to už ale aktuálně nelze nově uzavírat. Se spořením si přispíváte určitou částku na období, kdy budete v důchodovém věku. U připojištění bylo navíc možné získat státní příspěvek, případně i využít daňové odpočty.

Pojišťovna má ve svém portfoliu rovněž investiční produkty. Investovat se dá dvěma způsoby, jednak do podílových fondů a druhou volbu představují programy pravidelného investování. Komu peníze nepřebývají, ale naopak chybí, může využít některý z dostupných úvěrů.

Posledním prvkem z nabídky Axa je cestovní pojištění. To nabízí tři varianty, přičemž je možné získat i neomezené krytí. Za sjednání online současně máte nárok na získání slevy. Obdobně jednoduše přes internet si sjednáte i další typy pojištění.

Axa pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti se Axa pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

Axa pojišťovna
1 (20%) 1

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here