Menu

Direct pojišťovna

Direct pojišťovna je na českém finančním trhu už od roku 2007. Tehdy byla ve vlastnictví londýnské značky RSA, jíž se v tuzemských podmínkách příliš nedařilo. V roce 2012 se tak musela stáhnout. Když se Direct objevilo v roce 2015 na scéně v ČR opět, už to bylo ve vlastnictví VIGO Investments.

S Directem v klidu na cestách

Na trh přišla původně s nabídkami autopojištění, a to sjednávanými výhradně na internetu nebo telefonicky. Postupem času se etablovala coby univerzální neživotní pojišťovna. Současné portfolio produktů tak kryje komplexní nabídku pojištění pro soukromé osoby i pro firmy.

Již zmiňované autopojištění v nabídce zůstalo i nyní, zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění. Oba produkty si můžete v případě zájmu zkombinovat. Poskytovatel garantuje nejvyšší krytí na trhu ve výši až 250 000 000 Kč.

Cestovní pojištění od Directu vám zabezpečí jednu cestu, opakované cesty nebo až souvislý roční pobyt. Opět se zaštiťuje vysokými limity. V případě léčebných výloh jsou dokonce neomezené, například v rámci úrazového pojištění platí maximální výše 1 000 000 Kč.

Pojištění soukromých i pracovních aktivit

Kdo se nikam nechystá, pojistit se může i doma. K pojištění majetku standardně náleží i asistenční služby. Když škodu způsobíte vy, na místě je využít pojištění odpovědnosti. Pojištění pro vašeho mazlíčka dokáže vykrýt škodu, kterou způsobí on, ale také ho ochránit v případě úrazů a dalších nepříjemných událostí. Léčba u veterináře se bude čerpat z pojistky.

Aktivní sportovce i běžné občany chrání úrazové pojištění. Úrazové pojištění vykrývá následky úrazu nebo i případné úmrtí. Pojistku lze využít i z pozice zaměstnance.

Pojištění podnikání garantuje rozmanitou ochranu v mnoha nepříznivých situacích, které mohou podnikatele potkat. Typicky to může být poškození budovy požárem atd. Tato pojistka vykrývá i náklady spojené s přerušením provozu, případně i to, když nebude újma způsobena vám, ale naopak vy svou činností poškodíte třetí stranu.

Direct pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Direct pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

Direct pojišťovna
Ohodnotit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.