Direct pojišťovna

2
331

Direct pojišťovna je na českém finančním trhu už od roku 2007. Tehdy byla ve vlastnictví londýnské značky RSA, jíž se v tuzemských podmínkách příliš nedařilo. V roce 2012 se tak musela stáhnout. Když se Direct objevilo v roce 2015 na scéně v ČR opět, už to bylo ve vlastnictví VIGO Investments.

S Directem v klidu na cestách

Na trh přišla původně s nabídkami autopojištění, a to sjednávanými výhradně na internetu nebo telefonicky. Postupem času se etablovala coby univerzální neživotní pojišťovna. Současné portfolio produktů tak kryje komplexní nabídku pojištění pro soukromé osoby i pro firmy.

Již zmiňované autopojištění v nabídce zůstalo i nyní, zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění. Oba produkty si můžete v případě zájmu zkombinovat. Poskytovatel garantuje nejvyšší krytí na trhu ve výši až 250 000 000 Kč.

Cestovní pojištění od Directu vám zabezpečí jednu cestu, opakované cesty nebo až souvislý roční pobyt. Opět se zaštiťuje vysokými limity. V případě léčebných výloh jsou dokonce neomezené, například v rámci úrazového pojištění platí maximální výše 1 000 000 Kč.

Pojištění soukromých i pracovních aktivit

Kdo se nikam nechystá, pojistit se může i doma. K pojištění majetku standardně náleží i asistenční služby. Když škodu způsobíte vy, na místě je využít pojištění odpovědnosti. Pojištění pro vašeho mazlíčka dokáže vykrýt škodu, kterou způsobí on, ale také ho ochránit v případě úrazů a dalších nepříjemných událostí. Léčba u veterináře se bude čerpat z pojistky.

Aktivní sportovce i běžné občany chrání úrazové pojištění. Úrazové pojištění vykrývá následky úrazu nebo i případné úmrtí. Pojistku lze využít i z pozice zaměstnance.

Pojištění podnikání garantuje rozmanitou ochranu v mnoha nepříznivých situacích, které mohou podnikatele potkat. Typicky to může být poškození budovy požárem atd. Tato pojistka vykrývá i náklady spojené s přerušením provozu, případně i to, když nebude újma způsobena vám, ale naopak vy svou činností poškodíte třetí stranu.

Direct pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Direct pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

Direct pojišťovna
3 (60%) 9

2 KOMENTÁŘE

  1. Po deseti letech zjistili,že jim dlužím za povinné ručení.naštéstí jde o přívésný vozík za OA a částka je minimální.nechci domyslet,kdyby se jednalo o vétší částku třeba za auto.samozřejmé doklad o zaplacení po deseti letech už nedohledám,takže nezbývá než zaplatit.při ročním výročí od DIRECTu odcházím.

  2. Nejhorší pojišťovna ever. Povinné ručení od Directu si pořídí opravdu jen člověk, který chce co nejnižší povinné, ale už nekouká na možné problémy s plněním. Moje zkušenost kdy do mě naboural jejich klient byla taková, že přijel likvidátor všechno sepsal a zdokumentoval poté veškeré dokumenty předal k vyřizování u nich v Directu. Řešení trvalo x-měsíců kdy je člověk urguje každý měsíc a každý měsíc si vymýšlejí že jich chybí to a pak zase tamto…..Nakonec vám přijde odpověď úplně od jiného likvidátora, který u auta ani nebyl ani to neviděl nedokumentoval, kde píše že vám nezaplatí ani korunu a ještě si vám dovolí nabídnout odkup vozu (přitom vozidlo už bylo dávno ekologicky zlikvidováno) za směšnou částku kdy by jste si za tu částku sotva koupily jedno zadní světlo na voze. Prostě vydřiduši a zm**i. Nedoporučuji a spíš doporučím všem kdo si pořizují povinné na vůz ať se této pojišťovně vyhnou pokud se chtějí vyhnout sami problémům a zároveň při možné havárii (nikomu to nepřeji, ale stát se to může) méně problému při vyřizování poškozeného. Tato pojišťovna veškeré prachy schrábne a nikomu nic nedá.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here