Direct pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti s pojišťovnou Direct

14

Direct pojišťovna je na českém finančním trhu už od roku 2007. Tehdy byla ve vlastnictví londýnské značky RSA, jíž se v tuzemských podmínkách příliš nedařilo. V roce 2012 se tak musela stáhnout. Když se Direct objevilo v roce 2015 na scéně v ČR opět, už to bylo ve vlastnictví VIGO Investments.

S Directem v klidu na cestách

Na trh přišla původně s nabídkami autopojištění, a to sjednávanými výhradně na internetu nebo telefonicky. Postupem času se etablovala coby univerzální neživotní pojišťovna. Současné portfolio produktů tak kryje komplexní nabídku pojištění pro soukromé osoby i pro firmy.

Již zmiňované autopojištění v nabídce zůstalo i nyní, zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění. Oba produkty si můžete v případě zájmu zkombinovat. Poskytovatel garantuje nejvyšší krytí na trhu ve výši až 250 000 000 Kč.

Cestovní pojištění od Directu vám zabezpečí jednu cestu, opakované cesty nebo až souvislý roční pobyt. Opět se zaštiťuje vysokými limity. V případě léčebných výloh jsou dokonce neomezené, například v rámci úrazového pojištění platí maximální výše 1 000 000 Kč.

Pojištění soukromých i pracovních aktivit

Kdo se nikam nechystá, pojistit se může i doma. K pojištění majetku standardně náleží i asistenční služby. Když škodu způsobíte vy, na místě je využít pojištění odpovědnosti. Pojištění pro vašeho mazlíčka dokáže vykrýt škodu, kterou způsobí on, ale také ho ochránit v případě úrazů a dalších nepříjemných událostí. Léčba u veterináře se bude čerpat z pojistky.

Aktivní sportovce i běžné občany chrání úrazové pojištění. Úrazové pojištění vykrývá následky úrazu nebo i případné úmrtí. Pojistku lze využít i z pozice zaměstnance.

Pojištění podnikání garantuje rozmanitou ochranu v mnoha nepříznivých situacích, které mohou podnikatele potkat. Typicky to může být poškození budovy požárem atd. Tato pojistka vykrývá i náklady spojené s přerušením provozu, případně i to, když nebude újma způsobena vám, ale naopak vy svou činností poškodíte třetí stranu.

Direct pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Direct pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

3.1/5 - (145 votes)

14 KOMENTÁŘE

 1. Nabouralo nás auto,co mělo tuto pojišťovnu,auto bylo opravené za čtrnáct dní,ale tři týdny čekání na zaplacení pojišťovny, než nám auto vydali.Dokonce výhrůžky, naštěstí bylo vše nofoceno policií a hasiči.

 2. Nejhorší pojištovna na našem trhu.Po vykradení mého vozu mě ujisti. že vše zaplatí.Následně došlo k vytáčkám , s tím že ve služební dodávce nesmím nic mít od 22,00 do 06,00. Za to jsem platil přípojištění 6.000,- ročně. Už se vidím jak budu z auta vyndavat večer nářadí a ráno ho tam strkat.Pryč s takovou pojištovnou

 3. Spatné pokud máte poškrábaný lak na blatníku a nárazníku. Krátí vám pojistně o 50% . U mě to dělalo 34000 z 71000. Hrůza.

 4. Dokud platíte a nic nepotřebujete je vše ok. Běda pokud se něco stane. Ze strany pojišťovny samá vytáčka a arogantní jednání likvidátora.

 5. Reklama konečně normální pojišťovna mě přivádí k šílenství. Kdysi jsem k nim přestoupila s havarijkem. Měla jsem mít hrazené totéž co dosud za nižší cenu. Během asi 2 let jsem měla 2 události a u obou nám neuznali pojištění.Prostě se z toho vykroutili. Předtím jsem byla u Allianz a nebyl problém.

 6. Jezdím třicet let, občas i s nákladním automobilem.Nikdy jsem dopravní nehodu nezpůsobil. Před rokem jsem měl v osobáku dopravní nehodu byla to má vina, přehlédnul jsem a nedal přednost cyklistce. Bylo to těžké ublížení na zdraví z nedbalosti. Pojišťovna Direct okamžitě po mém oznámení přes internet a telefon vše se mnou řešila,rychle, spolehlivě i s poškozenou stranou se zdravotními pojišťovnami atd.Jsem velmi spokojený a překvapen s takovým vstřícným jednáním,rychlim, ochotným, bezproblémovým.Moc děkuji této pojišťovně za kladné vyřízení mého problému!

 7. Zkráceně: Okresní cesta mimo obec, odpoledne, nikde nikdo jiný nejel. Od přede mnou jedoucího auta odlétl kámen a trefil mi čelní sklo. Rána jako prase. Viník i já jsme oba nehodu nahlásili, o vině nebylo pochyb. Viníka jsem do té doby neviděl, o podvodu nemůže být vůbec řeč. V mém autě jel navíc spolujezdec, kterého jsem uvedl jako svědka, kterého ale nikdo nevolal. Po dvou týdnech mi od pojišťovny Direct přijde vyjádření, že nemůžu jednoznačně prokázat, že to byl kámen, co poškodil mě sklo a už vůbec nemůžu prokázat, že to způsobilo auto přede mnou. Jaké máte v takové situaci možnosti??? Popravdě si nedovedu představit situaci, kdy u tak jednoznačné záležitosti, dokážete ze 100% vinu auta před vámi. Dokud tomuhle neudělá nějaký zákon přítrž, tak se budou pojišťovny tlemit do xichtu a rejžovat a rejžovat.

 8. S touto pojšřovnou mám docela dobrou zkušenost. Naboural mne jejich klient kamionem, který mi zrušil 1,5 r.staré auto, nebýt to SUV tak Vám tady již nic nenapíši. Auto na odpis, prostě totálka. Jednání s touto pojiš. na velmi dobré úrovni všechno emailem, velmi vstřícné a slušné chování, rovněž telefonem bez robtu což je příšerné. Peníze na kontě včas, auto v aukci prodáno rychle a peníze na kontě rovněž bez problému jen celkovou cenou za auto jsem nesouhlasil byla dle mého očekavání malá. I to se docela rychle vyřešilo, cenu znova stanovil soudní znalec a došlo ke schodě. Došlo k dorovnání celkové částky a pojstnou událost jsme uzavřeli. Trochu se podivuji předešlým recenzím, ktré mne dost zarazily a očekával jsem velké problémy, dokonce jsem již zvažoval zapojení právníka. Z ničím takovým jsem se ve svém případě nesetkal a mám již z celého průběhu docela dobrý pocit. Klidně můžu zaměstnancům pojišťovny se kterými jsem jednal poděkovat.

 9. už asi pátý měsíc čekám, kdy se mi pojišťovna ozve ohledně mé pojistné události (kde bylo i havarko) a stále nic ,,, ani jeden dopis od nahlášeni po Internetu.

 10. Čekal jsem na vyřešení škodní události a bylo mi nevolno po přečtení výše uvedených zkušeností. Direct pojišťovna mi nabídla a poslala za totální škodu na autě přesně tolik, kolik jsem zhruba očekával. Mezitím jsem sehnal nové auto a doplatím cca 15 tisíc. Nové má najeto o 120 tisíc méně (snad).
  Staré i nové jsou Škody Octavia 1 TDI. Původní výfuk, spojka, motor má „leteckou“ kvalitu – blbovzdorný a nerozbitný.

 11. Po deseti letech zjistili,že jim dlužím za povinné ručení.naštéstí jde o přívésný vozík za OA a částka je minimální.nechci domyslet,kdyby se jednalo o vétší částku třeba za auto.samozřejmé doklad o zaplacení po deseti letech už nedohledám,takže nezbývá než zaplatit.při ročním výročí od DIRECTu odcházím.

 12. Nejhorší pojišťovna ever. Povinné ručení od Directu si pořídí opravdu jen člověk, který chce co nejnižší povinné, ale už nekouká na možné problémy s plněním. Moje zkušenost kdy do mě naboural jejich klient byla taková, že přijel likvidátor všechno sepsal a zdokumentoval poté veškeré dokumenty předal k vyřizování u nich v Directu. Řešení trvalo x-měsíců kdy je člověk urguje každý měsíc a každý měsíc si vymýšlejí že jich chybí to a pak zase tamto…..Nakonec vám přijde odpověď úplně od jiného likvidátora, který u auta ani nebyl ani to neviděl nedokumentoval, kde píše že vám nezaplatí ani korunu a ještě si vám dovolí nabídnout odkup vozu (přitom vozidlo už bylo dávno ekologicky zlikvidováno) za směšnou částku kdy by jste si za tu částku sotva koupily jedno zadní světlo na voze. Prostě vydřiduši a zm**i. Nedoporučuji a spíš doporučím všem kdo si pořizují povinné na vůz ať se této pojišťovně vyhnou pokud se chtějí vyhnout sami problémům a zároveň při možné havárii (nikomu to nepřeji, ale stát se to může) méně problému při vyřizování poškozeného. Tato pojišťovna veškeré prachy schrábne a nikomu nic nedá.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here