Ergo pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti s pojišťovnou Ergo

9

Mít své věci, majetek, život nebo třeba cesty pojištěné, to je dnes téměř samozřejmostí. Bohužel někteří lidé ještě dodnes spoléhají na to, že jim se přece nic stát nemůže. A potom bum a mají na krku nehorázné sumy, které musejí zaplatit (třeba za hospitalizaci v zahraničí), a které by jim v jiných případech zaplatila jejich pojišťovna – KDYBY BYLI POJIŠTĚNÍ! Pokud nechcete riskovat váš finanční rozpočet, Ergo pojišťovna vám může poskytnout celou řadu zajímavých produktů.

Jaké produkty Ergo pojišťovna nabízí?

K bězné nabídce patří:

– CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ,

– MAJETKOVÉ POJIŠTĚNÍ,

– ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ (ERGO RENTA),

– POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI,

k méně běžným typům pojištění pak:

– POJIŠTĚNÍ PRO PILOTY,

– ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ CIZINCŮ.

POJIŠTĚNÍ PRO PILOTY

A začněme unitátním produktem společnosti Ergo, jímž je bezesporu pojištění pro piloty. Ne každá pojišťovna tuto možnost nabízí, a proto jestli pilotujete, možná se sháníte po někom, kdo vám bude v oblacích krýt záda. Pojištění pro piloty je určeno pilotům, žákům i instruktorům. Kryje následky škod způsobené na vypůjčeném letadle. Pozor, nejedná se o škody způsobené provozem letadla. Součástí tohoto pojištění je:

 • celosvětová platnost,
 • volitelný limit pojistného plnění,
 • jednotná spoluúčast na pojistné události 10%,
 • platnost i pro amatérské letecké soutěže a veřejná vystoupení.

ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ CIZINCŮ – PRODUKT WELCOME

Toto pojištění je určeno cizím státním příslušníkům, kteří se trvale zdržují na území České republiky, třeba z důvodu studia, stáže či pracovní činnosti. Podmínkou při sjednání víza je vyřízené zdravotní pojištění. Společnost Ergo v rámci tohoto balíčku nabízí:

 • non-stop asistenční služby,
 • limit pojistného plnění až 80.000 Eur na jednu událost,
 • platnost v celém Schengenu bez příplatku,
 • sleva za bezškodný průběh pro studenty,
 • rostoucí síť spolupracujících zdravotnických zařízení.

Tuto nabídku má společnost Ergo na svých stránkách dostupnou hned v několika jazycích.

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ ERGO RENTA

V rámci tohoto balíčku nabízí pojišťovna Ergo svým klientům možnost zabezpečit se na stáří, a přitom investovat a zhodnotit své prostředky pomocí neměckých MEAG fondů. Tento produkt nabízí možnost mimořádných vkladů i výběrů bez poplatků i úpravy výše pojistného.

Co dále pojišťovna Ergo nabízí?

Společnost Ergo je známá možností sjednat všechna pojištění online z pohodlí domova a s okamžitou platností. Což se vám může hodit především u cestovního pojištění. Zkrátka kdykoliv se rozhodnete vyrazit do světa, už vám nutnost vyřídit si cestovní pojištění nebude stát v cestě.

Svým klientům na svých webových stránkách pojišťovna nabízí i aplikaci Super Zoubek, která naučí jejich děti správně si čistit zuby.

Ergo pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Ergo pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

3.2/5 - (38 votes)

9 KOMENTÁŘE

 1. PODVODNÍCI !!!!!!?
  Nic nepojostovat
  Radši peníze stranou na případnou opravu
  Jako vlastně každá pojišťovna v cz ,která nechce plnit a jen kasirovat 😅

 2. NEDOPORUCUJI !!!!!
  Arogance ,nepříjemný….
  Jeto drahý pojištění,radši si dejte peníze stranou,na případnou opravu
  Jako každá pojišťovna PODVODNICI ,kteří nechtěj plnit….

 3. Mám podobnou zkušenost. Odešla mi televize v prodlužené záruce a pojišťovna plnění zamítla s tím, že prý jsem událost nenahlásil do sedmi dnů, což je blbost. Ale jak tady čtu komentáře, tak je celé pojištění podvod. Proto kategoricky tuto pojišťovnu nedoporučuji.

 4. V žádném případě si nenechte pojistit výrobek od Ergo pojišťovny. Zakoupili jsme si lednici. Po záruční době lednici začala vydávat zvláštní zvuk. Vzhledem k tomu, že jsme neznali příčinu, obrátili jsme se na Ergo pojišťovnu, kde jsme popsali závadu. Od toho si platíme pozáruční opravu. Nejenže nám týden nikdo neodpověděl ani po několika mailových urgencích (po telefonu se s vámi nechtějí bavit…vždy jen písemně), ale napsali nám, že na popsanou závadu se pojištění nevztahuje. Nesouhlasné stanovisko jsme rozporovali s tím, jak můžou od stolu závadu zamítnout, když sel na lednici žádný servisní pracovník nebyl podívat. Tady už jsme s pracovníkem pojišťovny již mluvili. Každopádně jsme nesouhlasné stanovisko opět museli písemně řešit. Ještě nás upozornili na to, že pokud technik přijede a zjistí, že se závada opravdu nevztahuje do pojistných podmínek, tak budeme platit tzv. marný výjezd. Téměř po 3 týdnech se nám opět ozvali, že se nám ozvou ze servisu. Servis se sice ozval, ale během rozhovoru jsme se dozvěděli, že prý tam je stejně poznámka, že to nemají uznat??!!! Doporučuji si před uzavřením pojistky prověřit, s kým pojistku uzavíráte.

 5. Otřesné jednání koupili jsme telefon za dva tisíce a za tisíc sto ho pojistili když jsme potřebovali vyřídit pojistnou událost už to řešíme tři měsíce pořad nám chodí dopisy zasilame. vám to na vás bankovní účet přitom tam máme jasný požadavek zaslat poukázkou atd nezkutecne Kadlcik

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here