ERV Evropská pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti s ERV Evropskou pojišťovnou

1

Pokud jste více na cestách než doma, určitě už jste klientem ERV pojišťovny. Že ne? ERV pojišťovna se specializuje na cestovní pojištění. Každým rokem uzavře cestovní pojištění s více jak miliónem klientů. I vy k nim můžete patřit. U této pojišťovny si auto ani dům sice nepojistíte, zato se můžete těšit na profesionální služby v oblasti cestovního pojištění, které pojišťovna nadále rozvíjí.

Jaké služby ERV nabízí?

ERV pojišťovna nepatří k většině pojišťoven, které vám pojistí komplet celou domácnost od A do Z. Naopak se rozhodla jít jinou cestou, blíže se specifikovala na cestovní pojištění, čímž vlastně navazuje na dlouhou, až 100letou tradici. Evropská pojišťovna nabízí následující produkty:

 • JEDNORÁZOVÉ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ,
 • CELOROČNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ,
 • POJIŠTĚNÍ STORNA.

Podle účelu cesty a rozsahu pojistného plnění si můžete zvolit pojištění na míru a tak zbytečně nepřeplatit a naopak riziko nehody nepodcenit. Vybrat si můžete z následujících produktů:

 • S batohem do 28 (od 25 Kč/den),
 • K moři (od 36 Kč /den),
 • Za poznáním (od 43 Kč/den),
 • Na lyže (od 48 Kč/den),
 • Na maximum (od 109 Kč/den).

Díky tomuto rozčlenění bude uzavírání pojištění lehčí než kdy dřív. Podle rysů vaší dovolené si můžete nastavit pojištění přesně na míru.

V čem je Evropská pojišťovna jiná?

Od ostatních pojišťoven se ERV liší stoletou tradicí, kdy navázala na činnost úplně první pojišťovny zaměřující se na cestovní pojištění. Už 16 let je držitelem ceny „Nejlepší cestovní pojištění” a svou opravdovou starost o klienty firma dokazuje tím, že její pracovníci každý rok osobně prověřují úroveň zdravotní péče v zahraničí.

 • Klienty potěší non-stop asistenční službou v českém jazyce,
 • má síť EURO-CENTER na všech kontinentech k řešení nouzových situací přímo v místě pobytu klienta,
 • nabízí vstřícné a rychlé vyřízení škody do 7 dní.

Něco z historie a současnosti

Evropská pojišťovna vznikla v roce 1992, když ji založila dánská společnost. Od té doby do této chvíle se stihla vypracovat na opravdu silného hráče na trhu s pojištěním. Kromě cestovního pojištění nabízí i pojištění kol a elektrokol, pojištění fotoaparátů, vstupenek, šperků a hodinek.

ERV Evropská pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Evropskou pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

3.5/5 - (46 votes)

1 komentář

 1. ERV – Velmi špatné zkušenosti s připojištěním storna zájezdu. V pojistných podmínkách figuruje pojem rodinný příslušník, který je bezdůvodně uveden, jelikož ERV si tento pojem sama upravila na nejbližší příbuzný. V případě uvedení, že se jedná pouze o nejbližšího příbuzného, je informace rodinný příslušník zavádějící a zcela bezpředmětná , uvádějící klienta v omyl – podvodná. Navíc, tato informace není ve storno podmínkách, ale v části vysvětlení pojmů. Naprosto nepochopitelné , pojištěny mají být všechny osoby uvedené ve smlouvě. Na zájezdy přece nejezdí jen nejbližší příbuzní ?!

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here