Maxima pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti s pojišťovnou Maxima

3

Už i minimální pojistná částka může v budoucnu znamenat tu nejlepší investici vůbec. Zkrátka a dobře nikdy nevíte, co se může stát. A vzhledem k tomu, že pojistné částky se opravdu odvíjejí už od hodnoty pár korun za den, je zbytečné nepojistit se a tak velkériziko podstupovat. Maxima pojišťovna vám může nabídnout komplexní pojišťovacíslužby.

Jaké produkty pojišťovna Maxima nabízí?

  • POJIŠTĚNÍ OSOB,
  • POJIŠTĚNÍ MAJETKU
  • POJIŠTĚNÍ PODNIKATELŮ A PRŮMYSLU,
  • ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ CIZINCŮ.

POJIŠTĚNÍ OSOB

V kategorii pojištění osob pojišťovna nabízí řadu produktů ušitých zákazníkům na míru. Stačí si vybrat. Cizinci mohou využít zdravotní pojištění cizinců MaxMedical, které lze sjednat online. Vybrat si mohou buď komplelxní zdravotní pojištění nebo pouze pojištění léčebných výloh.

Součástí balíčku je i Rizikové pojištění, které pomáhá zmírnit nepříjemné důsledky úrazu a s ním spojené hospitalizace, trvalých následků a podobně. Vybírat i tady můžete ze dvou variant MaxEfekt x MaxJistota. V rámci těchto pojištění lze dosáhnout na nejrůznější slevy a dostupná je i řada připojištění.

Nedílnou součástí této kategorie je i zdravotní pojištění MaxDoctors, které pojistníkům nabídne nadstandardní léčebnou péči po telefonu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce.

POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Z tohoto balíčku si můžete vybrat, zda si pojistíte stavbu, domácnost či další produkty. Vaše pojistná smlouva však může být i kombinací všeho najednou.

POJIŠTĚNÍ PODNIKATELŮ A PRŮMYSLU

Velmi mnoho rizik pramení z podnikatelské činnosti, a proto společnost Maxima přichází na trh i s kategorií pojištění podnikatelů a průmyslu. V rámci tohoto pojištění si můžete pojistit:

– podnikatelská rizika,

– odpovědnost za škodu podnikatele,

– kybernetická rizika a odpovědnosti za data.

Zajímavým produktem je tady pojištění MaxByznys On-line, které lze sjednat z pohodlí domova a je určeno drobným podnikatelům a firmám s ročními tržbami do 15 mil. korun. Toto pojištění má za úkol ochránit jejich majetek. Na své si zde přijdou majitelé obchůdků, fitcenter, kovářství, penzionů a tak podobně.

Od věci není ani pojistit se proti kybernetickým rizikům. V dnešním on-line světě tato potřeba naopak vzrostla. Pojišťovna Maxima zde nabízí:

– vysoké limity plnění,

– platnost po celém světě,

– v případě nutnosti zásah IT odborníka z ČR a tak podobně.

Maxima pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Maxima pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

3/5 - (48 votes)

3 KOMENTÁŘE

  1. Maxima pojišťovna – nedoporucuji. Mela jsem u pojistovny pojisteny byt. Pri vytopeni bytu jsme malou sumu penez od pojistovny dostali, ale na vse musel byt papir. Zniceny fen, elektronika v koupelne – prispeji pouze tehdy, pokud budu mit papir o tom, ze vyrobek je nefunkcni. Coz se opravdu nikomu nevyplati platit za posudek, ze je elektronika znicena a doufat, ze to bude proplacene. Ovsem nejhorsi je v pojistovne klientsky servis a komunikace. Ackoliv jsem si pojistku delala online, zadana komunikace ci upozorneni nechodi mailem, nicmene postou. A kdyz posta neprijde, neni to jejich problem, nybrz muj, protoze si mam vcasne placeni kazdy rok hlidat sama. A nejlepsi – odstoupeni od smlouvy nevznikne tak, ze zkratka nezaplatite. Neplatite (protoze uz platite jine pojistovne), ale Maxima Vas stale bere za pojistence a rovnou i dluznika. Velka sranda s touto pojistovnou. Nikdy vice!!

  2. Nejhorsi pojistovna, platit za pojistence ze jim vubec nechce, polovina smluvnich nemocnic/klinik vubec jejich pojistovnu nechteji brat, I kdyz pojistovna trva na navsteve jenom smluvnich zarizeni, a kdyz navstivite nekoho jineho uz maji blbe reci. Pojistovna stoji za nic , Jak pro cizince tak asi pro vsechno. Vubec Nevim Jak tohle muze existovat, pro cizince je pojisteni zakonnem povinne pro pobyt na uzemi Cr. Ale tohle je uz moc , z pojistovnou to nema skoro nic spolecneho, Akorad tam behaz z lekarskymi zpravamy a vymahas penize zpatky, Coz to , jestli casteji navstevujete lekare, tak u nich jdete na cernou listinu a pojistovna vas pak uz nechce pojistit, a muze jednostranne zrusit pojisteni. Je to zlodejina. Nedoporucuji nikomu, studentum, cizincum. Nikdy Nevis co se muze stat, a pak zjistit ze te nikde nechteji z tou pojistovnou vzit. Jednim slovem jejich slogan by mel byt : my te pojistime a ty nesmis byt nemocny.

  3. Maxima pojišťovna – už nikdy více!!! Stále se vytáčejí, aby nemuseli škodu uhradit, vymýšlí si nesmyslné žádosti o doložení dalších papírů. Brát jen peníze, to umí, ale řešit škodní událost, tomu se vyhýbají. Lituji, že jsem s nima podepsala pojistnou smlouvu!!! Určitě si všichni dejte na tuto pojišťovnu pozor, nesjednávejte žádnou pojistnou smlouvu!!! Budete jen platit, ale nedej bože, abyste vy po nich něco chtěli. To se jim už nelíbí.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here