Maxima pojišťovna

0

Už i minimální pojistná částka může v budoucnu znamenat tu nejlepší investici vůbec. Zkrátka a dobře nikdy nevíte, co se může stát. A vzhledem k tomu, že pojistné částky se opravdu odvíjejí už od hodnoty pár korun za den, je zbytečné nepojistit se a tak velkériziko podstupovat. Maxima pojišťovna vám může nabídnout komplexní pojišťovacíslužby.

Jaké produkty pojišťovna Maxima nabízí?

  • POJIŠTĚNÍ OSOB,
  • POJIŠTĚNÍ MAJETKU
  • POJIŠTĚNÍ PODNIKATELŮ A PRŮMYSLU,
  • ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ CIZINCŮ.

POJIŠTĚNÍ OSOB

V kategorii pojištění osob pojišťovna nabízí řadu produktů ušitých zákazníkům na míru. Stačí si vybrat. Cizinci mohou využít zdravotní pojištění cizinců MaxMedical, které lze sjednat online. Vybrat si mohou buď komplelxní zdravotní pojištění nebo pouze pojištění léčebných výloh.

Součástí balíčku je i Rizikové pojištění, které pomáhá zmírnit nepříjemné důsledky úrazu a s ním spojené hospitalizace, trvalých následků a podobně. Vybírat i tady můžete ze dvou variant MaxEfekt x MaxJistota. V rámci těchto pojištění lze dosáhnout na nejrůznější slevy a dostupná je i řada připojištění.

Nedílnou součástí této kategorie je i zdravotní pojištění MaxDoctors, které pojistníkům nabídne nadstandardní léčebnou péči po telefonu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce.

POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Z tohoto balíčku si můžete vybrat, zda si pojistíte stavbu, domácnost či další produkty. Vaše pojistná smlouva však může být i kombinací všeho najednou.

POJIŠTĚNÍ PODNIKATELŮ A PRŮMYSLU

Velmi mnoho rizik pramení z podnikatelské činnosti, a proto společnost Maxima přichází na trh i s kategorií pojištění podnikatelů a průmyslu. V rámci tohoto pojištění si můžete pojistit:

– podnikatelská rizika,

– odpovědnost za škodu podnikatele,

– kybernetická rizika a odpovědnosti za data.

Zajímavým produktem je tady pojištění MaxByznys On-line, které lze sjednat z pohodlí domova a je určeno drobným podnikatelům a firmám s ročními tržbami do 15 mil. korun. Toto pojištění má za úkol ochránit jejich majetek. Na své si zde přijdou majitelé obchůdků, fitcenter, kovářství, penzionů a tak podobně.

Od věci není ani pojistit se proti kybernetickým rizikům. V dnešním on-line světě tato potřeba naopak vzrostla. Pojišťovna Maxima zde nabízí:

– vysoké limity plnění,

– platnost po celém světě,

– v případě nutnosti zásah IT odborníka z ČR a tak podobně.

Maxima pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Maxima pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

Maxima pojišťovna
1.7 (33.33%) 3

Již 10 let se zajímám o banky, půjčkové společnosti a jejich produkty. Baví mě také se vzdělávat v oboru účetnictví a daní. Rád informuji a radím ostatním v jednoduchých i složitějších otázkách z oboru financí, což se mi také, v případě magazínu Úvěro.cz, vyplnilo.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here