Pojišťovna České spořitelny

Recenze, diskuze a zkušenosti s pojišťovnou České spořitelny

0

Pojišťovna České spořitelny na českém trhu začíná působit počínaje rokem 1993, dnes má svoje pobočky na téměř šedesáti místech. V roce 2008 se oficiálně stala součástí mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group. Tato instituce se primárně orientuje na poskytování životního pojištění.

Životní pojištění s Pojišťovnou České spořitelny

To se jmenuje Flexi a nastavit si můžete nejen ono základní životní pojištění, ale od roku 2016 i variantu Flexi Risk. Ta má pojmout prakticky veškerá rizika, která nás mohou v běžném životě potkat a je nutné je vykrýt právě životním pojištěním. Klienty nečlení dle stupně rizikovosti. Pojistnou událost je možné nahlašovat prostřednictvím internetu.

Obdobně nabízí alternativu dětského životního pojištění pod názvem Flexi Junior. Současně kombinuje pojištění s možností investované prostředky dále zhodnocovat. Svému potomkovi tak spolu s pojištěním i spoříte pro budoucnost.

Ostatní nabízené produkty a služby

Vzhledem k tomu, že se jedná o součást již zmiňované České spořitelny, lze si také pojistit úvěry touto institucí poskytované. Znamená to, že se nemusíte obávat, že byste se ocitli v platební neschopnosti u svého úvěru, pokud by došlo například k tomu, že vážně onemocníte a ztratíte příjem.

Specifický typ produktu představuje i pojištění určené pro vojáky na zahraničních misích. To vzniklo přímo pod patronátem OSN, NATO, OBSE a EU. Pojištění je zejména charakteristické vysokou mírou flexibility a možností si ho uzavřít již během několika málo dní.

Takzvané skupinové pojištění mohou využít dospělí i děti. Určeno je školám, zájmovým kroužkům či například i sportovním klubům. Pojištění kryje předem vymezenou dobu, v jejímž rámci například dítě pobývá v kolektivu. Pojistka se vztahuje jak na riziko vážného úrazu, tak i úmrtí.

Potřebné dokumenty ke sjednání pojištění nebo k nahlášení pojistné události si můžete stáhnout v elektronické podobě. Nebudete-li si s něčím vědět rady, můžete využít telefonickou pomoc infolinky.

Pojišťovna České spořitelny zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Pojišťovnou České spořitelny? Napište nám je do komentářů.

3.1/5 - (12 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here