Slavia pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti se Slavia pojišťovnou

0

Slavia pojišťovna na finančním trhu působí už od roku 1868 a svým zákazníkům poskytuje inovativní pojistné produkty. Je známá svou orientací na zákazníka, dynamickým rozvojem, profesionalitou a tradicí. Sjednat si u ní můžete celou škálu pojištění, těch běžných i méně běžných.

Jaké produkty nabízí Slavia pojišťovna?

  • AUTOPOJIŠTĚNÍ

U společnosti Slavia si můžete vyřídit ze zákona povinné autopojištění v různém rozsahu pojistného plnění. Pojišťovna svým klientům nabízí výběr ze tří verzí:

– ZÁKLADNÍ (pojistné plnění až 35 mil. Kč, asistenční služby ve verzi standard),

– JISTOTA (pojistné plnění až 100 mil. Kč, asistenční služby ve verzi profi),

– JUBILEUM (pojistné plnění až 150 mil. Kč, do této služby je zahrnuto i pojištění proti vandalismu, pojištění pneumatik a další připojištění navíc v ceně).

  • POJIŠTĚNÍ BYT, DŮM A DOMÁCNOST

Pojišťovna Slavia, stejně jako většina pojišťoven, vám pojistí byt, dům, rekreační objekt a další budovy proti škodám způsobené požárem, výbuchem, bleskem, vichřicí, zemětřesením, pádem stromu nebo odcizením. Podle rozsahu poskytovaných služeb a výše pojistného plnění si pojištění můžete vybrat ze tří variant – ZÁKLAD-STANDARD-NADSTANDARD.  Existuje zde i možnost doplňkového připojištění. Například pojištění proti poškození fasády hlodavci a hmyzem, pojištění proti povodním či vandalismu a graffiti.

Dále pojišťovna Slavia nabízí produkt ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ CIZINCŮ, pojištění OBČANSKÁ ODPOVĚDNOST, nebo produkt ZDRAVÍ PLUS (kde je velmi zajímavá nabídka okamžité platnosti).

Zajímavé produkty

Pojišťovna Slavia řadu svých klientů překvapí i zcela netypickými produkty. Mezi ně zaručeně patří:

  • POJIŠTĚNÍ BEZKREVNÍ LÉČBA – jedná se o unikátní produkt pro ty, kteří upřednostňují léčbu bezkrevními prosředky, která je značně nákladná.
  • POJIŠTĚNÍ PEJSEK A KOČIČKA – tento balíček zahrnuje pojištění nákladů na veterinární péči, pojištění úhynu zvířete, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou pejskem či kočičkou. Je možné pojistit zvíře starší šesti měsíců a mladší osmi let.

Slavia pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti se Slavia pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

3.2/5 - (27 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here